Warunki użytkowania serwisu

0

Prawa autorskie

Strona podlega ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83). Cytowanie fragmentów artykułów zawartych na stronie jest dozwolone tylko w przypadku podania źródła (w tym wypadku będzie to odnośnik do strony http://www.stepper.pl/ ).

Odpowiedzialność serwisu

Autor strony dokłada wszelkich starań, by podawane na łamach serwisu informacje były rzetelne, sprawdzone i odpowiadały stanowi faktycznemu. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie zawartych w udostępnionych artykułach (zwłaszcza tych związanych z wydatkami finansowymi). Artykuły zawarte na stronie mają charakter tylko informacyjny. Decyzje związane z intensywnym uprawianiem sportu należy konsultować z lekarzem.

Ograniczenia użytkowania

Zabrania się użytkowania z serwisu w sposób, który miałby zaszkodzić jego użytkowaniu. W komentarzach nie należy umieszczać informacji bądź treści niezgodnych z prawem, pornograficznych, wulgarnych i naruszających jakiekolwiek prawa osób trzecich.

Uwagi końcowe

Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności karnej, prawnej ani administracyjnej za użytkowanie serwisu przez odwiedzających w sposób niezgodny z wyżej wymienionymi warunkami. Zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które te warunki naruszą oraz do ograniczania dostępu do strony w przypadku naruszenia warunków użytkowania.

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować *