Marka SportsArt to jeden z czołowych producentów stepperów na naszym rynku. W swojej ofercie mają profesjonalny sprzęt (który spotkać można w ponad 500 obiektach w całej Polsce), w tym bieżnie, rowery, orbitreki, wysokiej klasy sprzęt siłowy, a także, oczywiście, steppery klubowe.Steppery klubowe SportsArt różnią się od tych domowych nie tylko ceną – są znacznie większe, stabilniejsze, oferują o wiele więcej funkcji, programów i pozwalają na wykonywanie większego zakresu ruchów. Marka SportsArt oferuje steppery charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania. W ich ofercie znaleźć można między innymi:

Steppery klubowe SportsArt  – Stepper 7100

Posiada wbudowany generator, dzięki czemu nie musi być podłączony do prądu. Ma nośność 120 kilogramów i regulację oporu w 28-stopniowej skali. Ergonomiczne uchwyty pozwalają na dużą wygodę w wybranej pozycji ćwiczeń. Na wyświetlaczu pojawiają się informacje na temat czasu, wysokości, stopni, kalorii, tętna (które mierzyć można przy wykorzystaniu pasa telemetrycznego Polar bądź sensorów dotykowych ). Można skorzystać z gotowych programów treningowych, prezentowanych graficznie – pozwalają na urozmaicenie treningu, co pozwala spalić większą ilość kalorii. Model ten jest bardzo popularny i często można spotkać go w siłowniach i klubach fitness.

Steppery klubowe SportsArtvSportsArt_Stepper_7100

Steppery klubowe SportsArt - SportsArt_Stepper_7100_silownia

Źródło

Steppery klubowe SportsArt  – Stepper S715

Napędzany również generatorowo. W porównaniu z poprzednim modelem ma zdecydowanie inne ułożenie poręczy, wyposażono go także w 2 zestawy sensorów dotykowych, by pomiar tętna możliwy był w różnych ułożeniach ciała. Duży komfort zapewnia wentylator, przyjemnie chłodzący podczas intensywnych ćwiczeń. Komputer sterujący, oprócz tradycyjnych funkcji i programów ma również możliwość współpracy z aplikacją SAWELL+ (gromadząca i analizująca dane o treningach wykonywanych na urządzeniach cardio marki SportsArt). Pracuje bardzo cicho i płynnie. Jego nośność to aż 227 kg.

Steppery klubowe SportsArt - Stepper S715 SportsArt Steppery klubowe SportsArt - Stepper SportsArt S715 bok

Źródło zdjęć

Steppery klubowe SportsArt  – Stepper S775 Smart Trainer

Zdecydowanie najbardziej zaawansowana maszyna w ofercie marki. Może służyć jako zwykły stepper, ale po zmianie ustawień (prostej i intuicyjnej) pozwala na wykonanie bardziej urozmaiconych ćwiczeń. Regulacja ustawień pedałów pozwala na zmianę pozycji ćwiczącego z pionowej na pochyloną (co bardziej angażuje mięśnie pośladkowe). Z kolei zmiana szerokości rozstawu nóg wpływa na intensywność treningu mięśni przywodziciela uda. Ponadto regulacji podlegają również ustawienia górnych poręczy. Podobnie jak poprzednie modele zasilany jest przez wbudowany generator. Waży około 168 kg i ma aż 40 stopni skali oporu. Długość kroku może tu wynieść nawet 68 cm. Komputer pokazuje parametry treningu (współpracuje też z pasem do pomiaru tętna), wyposażony jest także w różne programy treningowe. Stepper wyposażono w gniazdo ładowania USB i, dla większego komfortu – trzystopniowy wentylator. Może być zaklasyfikowany również jako specyficzny model orbitreka. Nośność urządzenia to 227 kg.

Steppery klubowe SportsArt - Stepper Sports Art S775 2 Steppery klubowe SportsArt - Stepper Sports Art S775 4 Steppery klubowe SportsArt - Stepper Sports Art S775 4 Steppery klubowe SportsArt - Stepper Sports Art S775 3

Zobacz także:  Jak wybrać stepper?  |  Rodzaje stepperów  |  Mięśnie pracujące podczas treningu na stepperze  |  Stepper Kettler Montana

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować *

Trackbacks

  1. Sty 8th, 2018 21:36